شرایط و قوانین بایتی

1- پیک موتوری :

 هزینه ارسال در مشهد با پیک موتوری و به مبلغ بیست هزار تومان میباشد که در هنگام خرید با زدن تیک ارسال با پیک موتوری این مبلغ به مجموع سبد خرید شما اضافه میشود. تمامی ارسال ها از ساعت 9 الی 20 در کمتر از 8 ساعت در روزهای کاری تحویل داده میشود.

2- تحویل از انبار بایتی :

اگر مایلید که سفارش خود را حضوری دریافت کنید ، در هنگام خرید تیک تحویل از انبار بایتی را زده و به انبار بایتی واقع در مشهد پاساژ تک طبقه +1 واحد 203 در روزهای کاری از ساعت 9 الی 14 و 17 الی 20 مراجعه فرمایید.

3- ارسال با تیپاکس :

توجه ارسال های بین شهری در روزهای پایانی سال امکان پذیر نمی باشد و ارسال ها در نزدیک ترین زمان ممکن بعد از تعطیلات نوروز انجام خواهد شد.

ارسال تمامی کالا ها به تمامی شهر ها با تیپاکس و کمترین هزینه و به صورت پس کرایه میباشد، برای انتخاب ارسال با تیپاکس در هنگام خرید تیک این گزینه را فعال نمایید. مدت زمان دریافت مرسوله شما باتوجه به زمان سفارش و روزهای کاری متفاوت است. ما ارسال های خود را در ساعت 11 روزهای کاری انجام می دهیم.

4- ارسال با پست پیشتاز :

اگرمایلید مرسوله خود را با پست پیشتاز دریافت نمایید حتما قبل از خرید با شماره 05131889 تماس حاصل فرمایید.

درصورتی که به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید حتما قبل از ارسال کالا با شماره 05131889 تماس گرفته و اطلاع دهید تا پرداختی شما عودت داده شود.

برای اطمینان از جزئیات خرید خود میتوانید با کارشناسان بایتی و شماره 05131889 تماس بر قرار کنید.

درصورتی که کالا با مشکل آسیب فیزیکی دریافت کردید ، کالا توسط شرکت حمل و نقل آسیب دیده و باید از بیمه حمل بار استفاده نمایید.

درصورتی که مشکل مشمول گارانتی شود ، با شرکت گارانتی کننده و یا برای راهنمایی با ما تماس بگیرید.

و اگر هیچ یک از رخدادهای ذکر شده نبود ، برای پیگیری با شماره 05131889 تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بالای قیمتی و همچنین امکان اتمام موجودی قبل از خرید با شماره 05131889 تماس برقرار کرده و نسبت به اطلاع از وضعیت کالا اقدام فرمایید. درصورتی که مشکلی به دلیل نوسانات قیمتی و یا موجودی انبار ایجاد شود همکاران ما در بایتی با شما تماس گرفته و نسبت به اصلاح سفارش و یا عودت وجه با شما هماهنگ خواهند کرد.

برای خرید با فاکتور رسمی به دلیل هزینه چاپ و… مبلغی به فاکتور شما افزوده می شود. و بصورت آنلاین قابل خرید نمی باشد. لطفا برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

زمان تحویل کالا بر اساس فاصله مقصد شفارش متفاوت است و شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل بسیار در زمان ارسال تاثیر گذاراند. ما کالای شما را در سریع ترین زمان ممکن ارسال می کنیم.

ساعت کاری مجموعه بایتی روزهای کاری از ساعت 9 صبح تا 14 و بعد از ظهر ها از ساعت 17 الی 19 آماده پاسخ گویی به شما هستیم.