شرایط و قوانین بایتی

1- پیک موتوری :

 هزینه ارسال در مشهد با پیک موتوری و به مبلغ ده هزار تومان میباشد که در هنگام خرید با زدن تیک ارسال با پیک موتوری این مبلغ به مجموع سبد خرید شما اضافه میشود. تمامی ارسال ها از ساعت 9 الی 20 در کمتر از 5 ساعت تحویل داده میشود.

2- تحویل از انبار بایتی :

اگر مایلید که سفارش خود را حضوری دریافت کنید ، در هنگام خرید تیک تحویل از انبار بایتی را زده و به انبار بایتی واقع در مشهد پاساژ تک طبقه +1 واحد 203 مراجعه فرمایید.

3- ارسال با تیپاکس :

ارسال تمامی کالا ها به تمامی شهر ها با تیپاکس و کمترین هزینه و به صورت پس کرایه میباشد، برای انتخاب ارسال با تیپاکس در هنگام خرید تیک این گزینه را فعال نمایید.

4- ارسال با پست پیشتاز :

اگرمایلید مرسوله خود را با پست پیشتاز دریافت نمایید حتما قبل از خرید با شماره 05131889 تماس حاصل فرمایید.

درصورتی که به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید حتما قبل از ارسال کالا با شماره 05131889 تماس گرفته و اطلاع دهید تا پرداختی شما عودت داده شود.

برای اطمینان از جزئیات خرید خود میتوانید با کارشناسان بایتی و شماره 05131889 تماس بر قرار کنید.

در صورتی که بعد از دریافت کالا متوجه مشکلی در کالا شدید میتوانید ظرف 24 ساعت کالا را مرجوع نمایید.

با توجه به نوسانات بالای قیمتی و همچنین امکان اتمام موجودی قبل از خرید با شماره 05131889 تماس برقرار کرده و نسبت به اطلاع از وضعیت کالا اقدام فرمایید. درصورتی که مشکلی به دلیل نوسانات قیمتی و یا موجودی انبار ایجاد شود همکاران ما در بایتی با شما تماس گرفته و نسبت به اصلاح سفارش و یا عودت وجه با شما هماهنگ خواهند کرد.